Çilingir Kilitli Kapıyı Nasıl Açar?

Kapıda kalanların cep telefonlarına sarılarak çilingir kapıyı nasıl açar sorusunu google sorduklarını çoğu kez şahit olduk. Bu soruyu sormak yerine en yakın çilingiri sormak daha mantıklı aslında. Kapıyı açsanız dahi açarken kapıya yada kilide vereceğiniz zarar aslında çilingire ödeyeceğiniz ücretin çok üstünde olmaktadır. Bu tecrübelerle sabittir. Biz foça çilingir olarak yinede çilingir kapıyı nasıl açar sorusuna cevap arayanlar için kısa bir cevap verme gereksinimi duyduk. Çilingir kapınızı açarken kapınıza zarar vermemek için özel el aletlerini kullanmaktadır.

Kapınızı açmadan önce prosedür olarak yetkili çilingir ise evin size ait olup olmadığını anlamak için adınıza kayıtlı fatura yada kontrat sormaktadır. Çilingir kapınız kilitli ise kilitlerin bozulacağını baştan size söyler ve kapınıza zarar vermeden açar. Çilingirin kapıyı nasıl açtığını siz değerli müşterilerimize videolu anlatım yapabiliriz ancak kötü niyetli kişiler bu video sayesinde evlerinize hırsızlık amaçlı girebilirler.

Çilingir kapıyı nasıl açar  sorusuna birde şöyle bakalım. Onlarca kapı açma şekli var ve siz hangisini öğrenmek istiyorsunuz. Kapınız kilitli, kilidin içinde anahtar kırıldı, mekanizma arızalı ve buna benzer bir çok çeşit çilingir kapıyı nasıl açar sorusuna cevap vermek biraz zordur.

Öncelikle, şunu bilmelisiniz. çilingir veya çilingirler kapıyı açmadan önce; kilidi açar. Kilidi açtığınızda, kapı zaten açılmış olur. Maalesef, bazı basiretsiz, sözde çilingirler den gördüğünüz kapı açma yöntemlerine itibar etmeyin. Bu yöntemleri uygulamak için sistemleri tanımanız ve o sistemin işleyişine uygun olarak hareket etmeniz gerekmektedir. Su içmek isteyen birisinin; evvela içeceği suyu sonra, o suyu koyacağı bardağı nasıl bulması, gerekiyorsa; sizin de kapınızdaki kilidin cinsini, çeşidini, markasını, modelini, kilidin işlevini, kapının çekili mi yoksa kilitli mi olduğunu anlamanız ve bu doneler karşısında, uygun aletler ve avadanlıklar la hareket ederek sonuca gitmenizi gerektirmektedir.

ÇİLİNGİR KİLİTLİ OLMAYAN KAPIYI NASIL AÇAR ?

Çilingir Kilitli olmayan kapılar nasıl açılır konusunda Kapınızı çektiniz ve anahtarlar içeride kilidin arkasında kaldı nasıl açılır ? Dert etmeyin her işin bir ustası var. Tabi ki bizden önce siz kendiniz açmayı deniyorsunuz fakat başarılı olamıyorsunuz. Çünkü güvenli bir çelik kapı çekik kilitli olmasa’da marifetli bir usta olmadan açılmaz. Kart ile açılan kapılar ise güvenli olmayan kapılardır,siz kart ile denediniz ama açılmıyorsa çelik kapı seçimi yaparken iyi güvenli bir kapı almış doğru karar vermişsiniz arayın bizi açalım. Çilingir kapıyı nasıl açar diyorsunuz tabi zaten herkes kendi kapısını açabilseydi bizlere ihtiyaç olmazdı. Çilingirler kapıyı açarken kapınıza sıfır zarar vermektedir.

ÇİLİNGİR KİLİTLİ KAPIYI NASIL AÇAR ?

Çilingir Kilitli kapı nasıl açılır konusunda Çelik kapınızı kilitlediniz ama anahtarlar kayıp veya kendi anahtarı dahi açmıyor ise biz anahtarcı çilingirler bu iş için ustalık yapıyoruz. Ama her anahtarcı çilingir’de kilitli kapıyı kapıya zarar vermeden açamıyor görüyoruz duyuyoruz. Kapı açtırmak için çilingir çağırdım hem çok para aldı hemde kapının her tarafı çizildi yeniden boyatmak zorunda kaldım diyen müşterilerimizden gelen şikayetler oluyor.
Foça çilingir hizmetleri olarak sizlerin kilitli kapılarınızı açmak için kapınıza hiç bir şekilde zarar vermeyiz. Eski Foça ve Yeni Foça başta olmak üzere yakın mesafedeki  her nokta için 7/24 çilingir hizmetimiz vardır.

Çilingirler nasıl kapı açar diye araştırdığınızda doğru sonucu alamayacağınızı bilmenizi isteriz. Bu konuyu araştıracağınıza doğru olan kapınıza bir yetkili çilingir çağırmanız olacaktır. Eğer kapıların buradan nasıl açıldığını öğretseydik  hırsızlara gün doğardı.

Foça Çilingir 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Foça Çilingir 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir