Foça Çilingir Ustası

Foça Çilingir Servisimiz Hizmete başlamış olup sizlere 365 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Foça Çilingir olarak sizler kapıda kaldığınızda yada kapınızın kilidini değiştirmek istediğinizde hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Foça Çilingir olarak Atatürk Mahallesi, Bağarası Hacıveli Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Gerenköy Atatürk mahallesi, Gerenköy Fevziçakmak mahallesi, Ilıpınar Köyü, İsmetpaşa Mahallesi, Kazım Dirik Mahallesi, Koca Mehmetler Mahallesi, Kozbeyli Köyü, Yenibağarası Köyü, Yeni Foça Cumhuriyet Mahallesi, Yeni Foça Fatih Mahallesi, Yeni Foça Fevzi Çakmak Mahallesi ve Yeniköy civarında tüm mahallelere ve semtlere hizmet sunmaktayız.

İzmir Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili çilingir olarak hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi Korsan çilingirlere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çelik kapı kilidi değişimi, Depo kapısı kilidi değişimi,Çelik kasa açma,Araba kapısı açma,Cam kapı kilidi değişimi,Bina giriş kapısı kilidi değişimi,Cam kapı açma hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Foça çilingir olarak dünyaca ünlü kilit markalarının’da yetkili servisi ve bayisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Mul-t-lock kilit,Victory kilit,Kale kilit,Point kilit,Pietra kilit,Yale kilit,Keso kilit,Mauser kilit,Atra kilit,Dierre kilitlerinin satışını ve montajını yapmaktayız.

Aynı zamanda Foça nöbetçi çilingir ustaları sayesinde sizlere gecede hizmet vermekteyiz.

Foça’da gece geç yattığınızdan dolayı sabah işe geç kalıyoruz acele ile evden çıktığımız için kapının arkasında anahtarınızı unutuyoruz. Hali ile akşam işten geliyoruz ve elimizdeki yedek anahtarla kapıyı açmaya çalışıyorsunuz ve arkasında anahtar olduğu için açamıyorsunuz.

Foça Çilingir olarak sizlerin bir an önce eve girmesi için çilingir ekiplerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Uzman kadrosu ile çelik kapılarınıza zarar vermeden hasarsız bir şekilde açmaktayız.

Foça Çilingir servisimiz kapıda kaldığınız zaman sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti vermektedir. Foça Çilingir çelik kapı açma,oto kapısı açma,çelik kasa açma,çelik kapı kilidi değiştirme işlerinizi itina ile yapmaktadır.

Ucuza kapı açan Çilingirlere dikkat edin ve daha sonrasından evinizi soymasınlar. Ucuza yapılan her iş yarım iştir ve siz değerli müşterilerimizi kilit değiştirirken ve kapı açtırırken yetkili çilingirlere yaptırmasını önemle uyarıyoruz.

Çünkü çilingirlik aslında sizin gözünüzde gördüğünüz kadar basit bir iş olamayıp kötü niyetli kişilerin neler yapabileceğini tahmin etmenizi önemle duyururuz.

Foça Çilingir 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Foça Çilingir 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir