Yeni Foça Cumhuriyet Mahallesi Çilingir

Foça’da sizlere çilingir hizmeti vermek için Eski Foça Fevzi Paşa Mahallesinde bulunan iş yerimizde günün her saati sizlerin bir telefonunuzu bekliyoruz.

FOÇA’DA KAPIDA KALMA DERDİNE SON VERİYORUZ

Foça’ya tatil için gelenlerin yaz aylarında deniz kenarına çıkarken anahtarlarını evde unutmaları hadisesini çok sık yaşıyoruz.

Sizde evden deniz kenarına balık tutmaya yada sıcak havalarda serinlemek için Foça‘nın serin sularında yüzmek için evden çıktığınızda anahtarınızı evde unutabilir yada denize girdiğinizde kumsalda yada suda kaybetmiş olabilirsiniz.

Eve döndüğünüzde anahtarınızın olmadığını mı fark ettiniz? Hiç dert etmeyin. Açık kapı ve/veya pencerelerden girmek mümkünse bunu deneyebilirsiniz.

Ancak kapınızın kilidini açmak için çalışmamanızı tavsiye ederiz. Neden mi? Kapınızı zorlamanız halinde kapınıza yada kapı kilidine vereceğiniz zarar size bir çilingire vereceğiniz ücretten daha pahalıya mal olabilir.

Foça Çilingir olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Adresimiz Eski Foça Fevzi paşa mahallesi 226 Sokak No:10 Telefonumuz ise 0 506 504 67 90 hemen arayın size en kısa sürede yardımcı olalım.

Foça Çilingir 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Foça Çilingir 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir